Cylindráči sú malé stvorenia, ktoré za normálnych okolností žijú v podzemí Veže v Tvojazemi. Sú chlpatí a schovávajú sa pod veľkými klobúkmi so svetielkami. Väčšinou sa nepletú do života iných ľudí a nevychádzajú na svetlo sveta, no situácia je kritická a tak sa rozhodli zasiahnuť. Vyšli von a rozutekali sa do ulíc, parkov, pivníc a domov hľadať vaše 2% z daní. A to všetko preto, aby ten ich čarovný svet mohol byť ešte čarovnejší, aby im svetielka svietili silnejšie a aby sa z nich nakoniec mohli tešiť všetky deti, ktoré si pozrú film Srdce Veže.

 

Pomôžte Cylindráčom! Darujte vaše 2% z daní filmu Srdce Veže, aby sa mohli čo najskôr vrátiť do svojich podzemných domov!

 

Vďaka vašim 2% budeme môcť vyrobiť novú ukážku z pripravovaného filmu v ktorej uvidíte, ako to bude vyzerať v zázračnom svete – v Tvojazemi.

 

CHCEM DAROVAŤ 2% FILMU SRDCE VEŽE (formulár na stiahnutie)

 

Sledujte dobrodružnú cestu Cylindráčov za vašimi 2% z daní už čoskoro na fanpage filmu Srdce Veže na facebooku alebo na tejto stránke!

Cylindráč v pivnici

 

Prvá zastávka na Cylindráčovej ceste bola pivnica u susedy. Cylindráč si totiž ešte nestihol zvyknúť na denné svetlo. Obávame sa však, že v pivnici pre nás nič zaujímavé nenájde (teda ak nepočítame zopár pavúkov a iných foriem života). Cylindráč sa bude musieť odvážiť vyjsť von medzi ľudí.

Cylindráč na svetle sveta

 

Cylindráč dnes konečne vyšiel z tmavej pivnice na svetlo sveta!!! Teraz už len musí zistiť, kde má tie 2% vlastne hľadať.

Cylindráč sa blíži

 

Cylindráč sa dnes dostal až na breh rieky a a tým pádom bližšie k ľuďom. Teraz sa len musí dostať na druhú stranu, poriadne sa porozliadnuť a pohľadať vaše 2%

cylindráč v pivnici
cylindráč na svetle
cylindráč pod mostom

O FILME SRDCE VEŽE

 

Ďaleko za hranicami šedivých každodenných stereotypov existuje čarovný svet nazývaný Tvojazem, kde sa krkavci správajú ako ľudia, žeriavy chodia ako roboty a železný stroj chce ovládnuť svet. Malý chlapec do tohto sveta vstupuje, aby zistil pravdu a zachránil tak Tvojazem aj svoj vlastný svet.

 

Srdce Veže je animovaná rozprávka pre deti, ktorá im prinesie obrovské dobrodružstvo hlavného hrdinu Rikiho a ukáže im zázračný svet, ktorý má každé dieťa ukryté vo svojom vnútri. Srdce Veže je aj animovaný film pre rodičov, ktorí môžu nahliadnuť do vnútra svojich detí a pochopiť mnohé situácie, s ktorými sa musia v dnešnom svete vysporiadať.

 

Viac informácií o filme Srdce Veže nájdete tu.